Doğukan Mark Zuckerberg’in Facebook hesabına girdi

Daha önce de Doğukan'ın Facebook sistemi üzerindeki açıkları kullanarak yaptığı çalışmaları görmüştüm, kendisi bana gönderiyor. Onun yaptıklarının bir kısmı gazetelerde de çıktı. Şimdi aslında önemli olan Zuckerberg değil, önemli olan sensin. Doğukan'ın bu tür açıkları kullanması biz kullanıcılar için çok ama çok iyi bir şey çünkü kullanıcıların ne kadar güvende olduğunu gözler önüne seriyor.

Google+ tasarım değişikliği

Google+(Google Plus) tasarım değişikliği gerçekleşti, profiller ve sayfaların görünümleri bence şimdi daha iyi. Bakalım Google sosyal ağ işini becerebilecek mi, markaların sayfalarında yapacağı reklam kampanyaları ile Google+'a tamam oldun sen diyebileceğiz.

Okan Bayülgen aslında…

Uyuyamama ve bu yazımı yazmama neden olan arkadaş şu. Onunda dediği gibi o değişimi fark edenlerden biriyim. Okan her ne kadar; "bu da bir klasik çemkirme" diyecek olsa bile bu sefer gerçekten yanılıyor olabilir. Okan Bayülgen'i iyi tanıyorum, iyi bir aileden geliyor, yalnızca izleyiciyim ve gerçekten şahsi olarak beni hiç ilgilendirmez, beni ilgilendiren kısımları sanatı, … Okumaya devam et “Okan Bayülgen aslında…”

Facebook timeline kapak yapma programı

Facebook Timeline(zaman tüneli) programı ile arkaplanınız ve profil resminizi doğru orantıda tasarlama imkanı buluyorsunuz. Yapacağınız işlem çok basit, resimleri yüklüyorsunuz arkaplan seçiyorsunuz ve bunları kaydedip Facebook hesabınıza yüklüyorsunuz, bu kadar basit. Şimdi programın ayrıntılı olarak button kombinasyonunu nasıl kullanacağınız hakkında bilgi vereyim.