Kategoriler
Blog

1 ay geri gittik

blogun veritabanını haşat ettiğimden dolayı 1 ay geri geldik 🙁 üzücü bir durum ama o 1 ay içindeki yazıları belki geri getirebilirim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“1 ay geri gittik” için 17 yanıt

çok sinir birşey..

benimde 1 kere olmuştu böyle birşey :@ ..

neyse allah sana kolaylık versin, inşallah düzelir.

tam yeni görünüm çok güzel olmuş diyecektim ki, yazdığın yazıyı okudum. inşallah düzelir.

üzülmeye gerek yok biz wolkanca ailesi zaten 1 ay onceden gittiğimiz için şimdi durumlar sadece eşitlendi toparlarız…. 😉 😉 🙂

geçmiş olsun. benim bir çok kez başıma geldi. yapabileceğiniz tek şey, google belleğindeki sayfaları kullanıp, teker teker tarihine göre tekrar girdi olarak girmek. zahmetli gelebilir fakat sizin yararınıza olabilir.

ayrıca but tip sorunların yaşanmaması için kesinlike wp-backup eklentisini kullanmanızı örenirim. geliştirici'ler yer değiştirdi, ve başka bir geliştirici bakıyor artık bu eklenti. son sürümünde otomatik olarak her gün bir kere yedeğini alıp, ya sunucuya ya da belirlediğiniz bir e-posta'ya atıyor. bir çok kez bu sayede kurtuldum diyebilirim, ayrıca artık kadam da rahat bu gibi konularda.

kolay gelsin

ayrıca bir de unutmadan, gördüğüm kadarıyla feedburner kullanıyorsunuz. feedburner rss beslemesini belleğini tutuyor. google reader'e ekleyip, tüm yazıları görebilirsiniz. su an baktım mart ayına dahil tüm yazılar bellekte tutuluyor.

wolkanım nasıl yaptın böyle birşeyi ama böyle çok oynarsan olacak birşeydi bu durum. kardeş sen ayağını yere sağlam basarsın bir yedek almışsındır işallah baya yazı gitmiş neyse sen yedek almışsındır düzeltmek dileğiyle

öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum volkan abi.
ve sonradan bu durumun benim bi ara sitem de, sürüm yükseltmeye çalışırken (yalan olmasın) 4 aylık veya 5 aylık yazılarımı silmiştim. 🙂 üzücü tabii ki, yeniden geçmiş olsun.

ana geçmiş olsun volkan abi :s nolmuş buraya böyle bende dedim tema değiştirmiş herhalde bi baktım yazılar yerinde yok..

üzücü bi olay benimde başıma gelmişti.. inşallah geriye getirebilirsin

üzüldüm açıkcası verilen emeğe yazık olmuş ama sağlık olsun düzelir inş.

geçmiş olsun üstad. aslında birazcık iide oldu. haksız rekabet vardı 🙂 bi nazar boncuğu koy bence nazara geldi blogun.

vural süpersin (: biraz geç oldu bu yorumum ama gerçekten binlerce yorum olunca blog da görmek zorlaşıyor.