Kategoriler
Ivır zıvır

10 yıl içinde yapmak istediklerim

olmeden-onceSefa 10-15 gün önce bir mim göndermişti vakit bulup yazamamıştım, konu 10 yıl içinde yapmak istediğiniz 5 şey.

Her insan gibi Allah sağlık verirse 10 yıl içinde yapmak istediğim şeyler var elbette, burada yazamayacaklarımda var ona göre.

 • Bisikletim, netbook’um ve aynı benim gibi olan sevgilim ile önce ülkeyi sonra birkaç farklı ülkeyi turlamak.
  Zor iş, maceracı ve dayanıklı olmanız gerekir. Dünyayı dolaşırken başlarına çeşitli şeyler gelen hatta tecavüze uğrayıp yaşamını yitiren insanlar var gerçi bunu unutmuşsunuzdur çok unutkan bir toplumuz.
 • Marmara denizinin kıyısında hoş bir yerde, veya yakınında minik mustakil bir tatil evi.
  Bu biraz paraya bakıyor, 10 yıl içinde parayı ziyadesiyle bulacıma inandığım için 5 yapacağıım arasında bu var.
 • Sigarayı bırakmak.
  Bütün sigara tiyrakilerinin 10 yıl içinde yapacakları arasında olması muhtemel bu madde benim de gündemimde. Bırakacağım!
 • Sagopa Kajmer ile düet.
  İlginç bir yapılacak listesi oldu, bu da Sagopa'nın bir albümünde veya single da oalbilir bir şarkının kenarında köşesinde benim de sesim olsun, öyle aham şaham bir şey değil yani bir “höhöyt” bile desem yeter.
 • 10 yıl çok da uzun bir zaman dilimi değil, herhalde o zamana kadar yine bir kaddın beni kandırır ve evlenirim. Çocuğum olsun istiyorum.
  • Yaz siz? 10 yıl içinde neler yapmayı planlıyorsunuz, bir planınız veya var mı? Bu ölmeden önce yapılacak şeyler gibi oldu, böyle bir kitap vardı ismi şu anda aklıma gelmedi. Hah yazmışım şimdi buldum 2009 yılında mutlaka…

   Gülşah'ın 10 yıl da ne yapmayı planladığını çok merak ediyorum.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr