Kategoriler
Internet

Adsense'de bir yenilik daha mı?

Aşağıda ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi 468*60 boyutta olan Google Adsense reklamlarının alt kısmında bir navigasyon beliriyor. Bu diğer boyutda olan reklamlarda da var. Bunun bir yenilik olduğunu düşünüyorum fakat Google Adsense hem İngilizce hem de Türkçe bloguna gittim bu konu ile alakalı bir habere rastlamadım.
Adsense reklamlarında yenilik
İki ihtimal var; 1- Ya ben bunu ilk görenlerden biriyim, 2- Bu eskiden beri zaten vardı.
2. ihtimal çok zayıf çünkü benden kaçmasına olanak yok bu gelişmenin ama yinede ihtimal ihtimaldir. (: Eğer 1. ihtimal doğruysa size afiyet olsun, demek ki bu yazı boşa gitmedi.

Konu ile alakasız not: Selçuk Hoca Ali Saydam a bir gönderme niteliğinde olan Web sitesi ile Blog arasındaki ciddi farklar başlıklı yazısını mutlaka okuyun.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

Adsense'de bir yenilik daha mı?için 10 yanıt

bununla ilgili bir yazi yazacaktim blogumda ama vakit bulamadim. en son yeni reklam yonetimi ile bir seyler yazdim ve saat gece 3 tu 😆

ilk sen gormedin, ilk ben gordum dermisim 😶

bu işaret bende çıkmıyor. bende de sol alt köşede bazen diğer google reklamları diye bir yazı çıkıyo. bu işarete tıklayınca ne oluyo peki.

ben bunu yaklaşık iki hafta önce (kasım sonu aralık başı gibi) gördüm ama fazla irdelemedim. sanırım key ler ile ilgili çıkan fazla kelimeler navigasyon stili şeklinde yayınlanıyor…

adsense bu ne yapacağı belli de olmaz, karışılmaz da 😶

tüm reklam tiplerinde zaman zaman çıkıyor. refreshi saykoya bağlayıp sürekli denerseniz karşılaşabilirsiniz. bende ilk çıktığında çok şaşırmıştım, yeni oluşturduğum reklamlarda fark etmeden birşey yaptığımı sanıp tek tek hepsini inceledim.

sanırım sadece "resim ve metin reklamları" nda karşımıza çıkabilecek bir zamazingo bunlar.