Allahta sizi güldürsün yaw

Ayca Şen'in programında Yılmaz adlı mazlum vatandaşa yaptığı klasikleşmek üzere olan bir telefon şakası. Ayca Şen'in programında Yılmaz adlı mazlum vatandaşa yaptığı klasikleşmek üzere olan bir telefon şakası. Buradan dinleyebilirsiniz.
– alo?
– sayın abonemiz yılmaz, bizi duyuyorsanız 1 tuşuna basınız.
(eleman 1'e basar.)
– bu bir bant kaydıdır. daha önce de size yazılı sms yollayarak bir hafta içinde kontör yüklemezseniz hattınızın kapanacağını söylemiştik. siz bize yazılı mesajla geri döndünüz. şimdi lütfen kontör yükleyecekseniz 2’ye, yok, yüklemeyip hattınızın kapanmasını tercih ederseniz 3'e basınız.
(eleman bi tuşa basar.)
– kaça bastığınızı da sesli olarak lütfen dile getiriniz. kaydımız başlamıştır.
(eleman tekrar bi tuşa basar.)
– sesli olarak lütfen dile getiriniz. anlamı şudur; ağzınızla söyleyiniz.
– alo?
– bu bir bant kaydıdır. yılmaz bey iseniz 1'e basınız.
(eleman 1'e basar.)
– yılmaz bey?
– evet
– lütfen hattınıza kontör yükleyecekseniz evet deyiniz, yüklemeyecekseniz hayır deyiniz.
– bi dakka…
– anlaşılmayan bir tanım girdiniz. öncelikle tanıtım bilgilerinizi alalım. kayıt yenilemek için soracağımız soruları lütfen cevaplayınız. tamam mı? alo?
– efendim?
– bu bir bant kaydıdır. yılmaz bey, tokat’ta kahvehane işletmecisi olarak görev yapıyorsanız 7’ye basınız.
– efendim?
– aşk olsun sayın abonemiz yılmaz bey, yani size hiç yakıştıramazdık. yani bu bi bant kaydıydı, çok, gerçekten üzüldük. eğer siz de üzüldüyseniz 1'e basınız.
(eleman tuşa basar.)
– allah canınızı almasın yılmaz bey. size şaka yapıyoruz. allah da sizi güldürsün yaw!

“Allahta sizi güldürsün yaw” için 15 yanıt

 1. mükemmellmiş yawww bu kadar saff insanlar varmı günümüzde hala…. çok komikkkk…. 🙂 ))) 🙂 🙂

 2. (kurdish: partiya karkerên kurdistan or pkk)

  burda kürtler pkk lıdır mı dio bana mı öyle gelio?
  eğer öyleyse bence yanlış bi düşünce olmuş bu.

 3. @deniz
  yazının içinden iki kelime çekip anlamaya çalışmak hata olur. tüm yazıyı türkçeye çevirip yazrsak daha iyi anlayabiliriz mevzuyu.

 4. orda kürtler pkk lıdır yazmıyo pkk nın kürtçe açılımını yapmış yani sana öyle gelmiş

 5. bu vatanda dogduk bu vatanda ölecegiz allahın izniyleben kürt kökenli vatandasım hiç bölücülük yapmadım çok ayrımcılıga ugradım bilhassa ülkücü geçinenlerdenben yapmam böyle seyleri hiçbir zamanda tasnif etmedim
  bu işi yapanların hepsi ülkücüyüm diyenler kürtleri istemiyoruz
  hepsi maşadan ibaret kişilerdir
  yapmasınlar bize ayrımcılık sessiz kalmayın türk kürt kardeş dir yıllarca bu vatanın ekmegini yemisiz yiyiyoruz da bu işler boş işlerben miliyetçiyim diyenler asıl bölücülerdir infaal yaratıp iki halk arasındadaki sevgiyi yok etmeye çalışıyorlar malzeme olmayın ygılago home you tube kürt demek tererist demek değildir böyle düşünenlerin dikkatine iyi aksamlar türkiye insanlarına saygılarımla selçuk ben

 6. her kürt terörist değildir yazımda yanlış yazmısım bazı insanlar kürtlere cahil diyor o bakımdan düzeltme yapayım dedim anlayana

 7. biz almanyada yasayan türklerin ve kürtlerin problemleri dazlaklar… türkiye cumhuriyeti nin demokrasi problemleri insaallah yakinda biter ve biraz da dis ülkedeki türkleri görürler. bir kac hafta evvel kopenhagen de 16 yasindaki bir türk genci dazlaklar tarafindan, feci bir sekilde, öldürüldü (bir cekic ve sopa ile dövülerek!). dünya bizi sevmiyor! biz de birbirimizi sevmiyoruz… ama türkler aralarinda nedense birbirlerine "kardes" diye hitab ediyorlar… bu bence cok bir paradoks bir tutum!? ne dersiniz? türk ve kürt kelimelerini hic karsilastirdinizmi? ikiside ayni harfler ile kurulmustur… nazar degmesin hepinize!