Kategoriler
Blog

Blogun rengi ne olsun

Blogun rengini seçiyoruz arkadaşlar eğer isterseniz cevap ekle linkine tıklayarak yeni bir cevap ekleyebilirsiniz veya var olan seçeneklerden birine oy verebilirsiniz.

Anket kapandı!

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Blogun rengi ne olsun” için 21 yanıt

wolkanım artık yeter ya foruma geçelim ya da şöyle yapalım blog ve forum ikisi bir tabanlı bir site yapabilsek ikisini de böylece tam kavuşmuş oluruz. yok olmaz dersen bu bolog şeklini hiç degiştirmeye gerek yok birgün deneme yapıyordun galiba beyaz olarak gördüm hiç begenmedim bu en iyisi.

bu zamana kadar hep beyaz olmasını istedim fakat artık karışmıyorum görüyorumki volkan geçmek ile geçmemek arasında kalmış ister geç ister geçme umurumda değil artık çok uzadı bu konu ben bi değişilik beklerken karşıma anket çıktı

kararımı vermeden önce okuyucuların ne düşündüklerini merak ettim, forum fikrine hiç sıcak bakmıyorum blogun içine adapte edilmiş bir mini forum olayı var onu düşühnebilirim.

en sevmediğim şey forumdur.böylesi daha güzel fakat blog böyle daha renkli olursa iyi olabilir..

benim kişisel fikrim ise.. şu an ki rekler ve tasarımın çok karışık ve göz yorucu olduğudur.. okurken biraz olsun güçlük hissetmemeli ziyaretçi.. bana göre renkten ziyade tasarımın okunaklı olmada yardımcı olması daha önemli.. ama renk sorarsanız beyaz – mor ikilisi süper gider 😉

@tataryiğit aslında bu okunabilirlik şeysine bi çözüm var bence bir yazıyı gözününüz yorulmadan okumak isterseniz şu yazıcı dostumuzu deneyebilirsiniz.

forumları hiç sevmem nedenlerini biliyorsunuz.

@wolkanca ama şimdi bi böyle tasarım içinde bi sayfada okumak var bi de dümdüz sayfada okumak var.. yazıcı dostu okumak için itici gelir.. tabiki en doğrusunu sen bilceksin senin siten 🙂 biz sadece fikir beyan ediyoruz..

yok abi renk formatı güzel bi kaç değişiklik olabilir forum olayına bende sıcak bakmıyorum 😉

volkan abi blogunu sık sık ziyaret ediyorum.mesela bi tarih ver bu tarihte test amaçlı beyazlaşacağız diye yaz anket yap.bu ankete göre blogun rengine karar ver.

@yılmaz
harika bi fikir düşüneceğim sağol.

@tataryiğit
haklısın bir web sitesi için en önemli mevzulardan biri erişebilirliktir fikirlerinizi için teşekkür ederim.

wolkan abi tam olarak bilmiyorum oyle bir düzenek olup olmadığınıda bazı forumlarda oluyor altta bir bölüm ordan istediğin temayı ayarlıyon 3-4 çeşit tema olsa daha iyi olmaz mı?

ya volkan abim
çokta beyaz olmasın yaa
acaip göz yoruya o bea
ben beyaza uzun süre bakamam 🙂
ama sen en iyisini bilirsin abijim
çok renkli olup dikkatte dağıtmasın 😀
he bide forum kesinlikle olmasın yaa

yanlış anlaşıldı herhalde forum demedim forumlarda olan özellikten dedim

@mehmet ali kadakal
evet senin bahsettiğin swich style olayını test ettik bir süre renkler arası seçim yapılabilmesi bu pek kullanışlı olmadı ne bileyim burası sadece bir blog yahuu işte bakacağız sevgili okuyucu arkadaşlarımın oyları, ahkamları ve mesajları doğrultusunda bir seçim yapacağız şimdilik beyaz diğer seçeneklerden daha önde gibi.

valla ben olsam hiç değişmem, çünkü çok güzel görünüyor 🙂

kişisel fikrim eski yani lacivert rengi daha hoştu ne bilim yani sitenin bir ağırlığı vardı. tabi şimdi de o ağırlık var ama ne bilim işte…

bn ce blogun rengi sarı kırmızı olsa süper olur tabi fb lilerede gıcık olur gsliler süper dimmiiiiiii bn ceeee süperin üstünde bişey