Kategoriler
Ivır zıvır

Bugün Ntv'ye gideceğiz

murat-kahraman-dexterGeçen hafta yazdığım gibi bugün Doğuş Yayın Grubu’nun Maslak’daki binasına gideceğiz, yeni tasarlanan ntvmsnbc.com sitesini ilk gören ve yorumlayanlardan olacağız ayrıca Ntv televizyonunda da bir gezi yapacağız.

Ben daha önce, Kanal D ve 24 TV'nin binalarını gezmiştim. 24 TV özellikle daha yeni kurulurken daha doğrusu kurulma aşamasına tanıklık ettim, bina yapılırken daha alet erdevatları kutulardayken oralarda geziyordum, o inanılmaz teknolojiyi görünce dehşete kapılmıştım çok pahalı ve ileri aletler kullanıyorlar. Ulusal bir televizyon kanalı kurmak inanılmaz pahalı bir şey olmalı.

Yalnız Murat bizi fotoğrafta gördüğünüz gibi elinde bıçak bekliyormuş, gitmesem mi diye düşünmeye başladım şimdi.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

Bugün Ntv'ye gideceğiziçin 3 yanıt

volkan kardeş konuyla alakası yok biliyorum ama soruma sadece senin cvp vereceğini düşündüğüm için izninle bir soru sormak istiyorum,__şimdi ben bir alan adı aldım ve dnspark tan bu alan adımı blogspot yönlendirdim.anlayacağın gibi özel alan adım blogspot sunucularında çalışıyor…__eğer yarın öbür gün blogspotları kapatırlarsa benim sitem görünecek mi? neticede domain özel olduğu için görünmesi gerekiyor sen ne diyorsun ?__soruma cvp verirsen çok memnun olurum.