Kategoriler
Gündem

CHP nin sol parti olduğunu görmek

Sanırım yaşım itibariyle CHP'nin sol parti olduğundan bir emareye hayatım boyunca hiç rastlamamıştım, CHP nin sol parti olduğunu söylemek herhalde ki bu konularda biraz bilgi, kültür sahibi, dünyayı ufakta olsa takip eden birinde gülümsemeye yol açardı.

İlk defa ben CHP nin sol parti olduğunu, ismine yakışır halk partisi olduğunu gördüm, fazlaca yaş almış insanlar bunun Bülent Ecevit döneminde de olduğunu söylüyor.
Sağ'dan Sol'dan çoğu köşe yazarı bariz yanlışlar yapıyor onalra buradan yuh diyorum, bazıları Kılıçdaroğlu'na olduğundan, taşıyabileceğinden daha fazla anlam, değer yükleyerek gerçek büyük fotoğrafı ıskalıyorlar, bazıları da aslında yanlış değil bilinçli olarak, tehlikenin farkında olarak CHP de hiçbir şey değişmedi havası vermek istiyorlar, korkuyorlar çünkü, ateşlendikleri besbelli.

Bana Deniz Baykal'ın gidişine en çok kim üzüldü diye sorsalar buna Ak Parti diye cevaplandırırım, hatta Deniz Baykal'ın evinin önünde pankart açıp ağlamak Ak Parti gençlik kollarının yapması gereken birşey olabilirdi, şaka bir yana 2 haftadır yaşananlardan sonra Partinin gücünü daha da yükselten ve insanlarda umut yaratan gelişmelere yol açan süreci, çok iyi analiz edip ona göre haraket eden başta deneyimli Deniz Baykal ve diğer insanları taktir etmek gerekir.

Bugünlerde Türkiye siyaseti yeni bir döneme girmiştir, artık AKP ve Recep Bey rahat değiller, bunu aslında daha iyi anlamak için sadece iktidar yanlısı gazetelere, köşe yaazarlarına göz atmanız yeterli olur.

Ecevit 2G(2.karaoğlan) oluşturulmuştur, halkın iradesinin gaspı sonra ermek üzeredir, eğer CHP statikocularından kurtulup yeni akım, yeni kan ile devam edebilirse, kasket göstermelik kalmaz ise, ben ve benim gibi yaşdaşlarım gerçek bir sol partinin iktidarını göreceğiz, hayırlı olsun.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

kılıçdaroğlu da kolpa adamsa kolpa olmayan adam nasıl merak ettim açıkçası 🙂 hiçbişey ispatlayamadıysa dangır dungur fırat ve dişleyici şaban neden istifa etti? m.Gökçekte mosmor ayrıldı tartışmadan.izzet-i nefsi olan insan halk içine bile çıkamaz o tartışmada düştüğü durumdan sonra 🙂