Kategoriler
Internet

CitySurf – Türk Google Earth

citysurf

Meşhur Google Eart programının bir benzeri Piri Reis Bilişim Tek. Müh.Yazılım Eğtim Tic. Ltd. tarafından yapılmış bir Türk yazılımı.

CitySurf

… Kentleri 3 Boyutlu görüntüleyen ve detaylı bilgiler sunan internet tabanlı yazılımdır. Citysurf; uydu görüntüleri ve haritaları birlikte görüntüleyerek internet üzerinden sizlere ulaşmasını sağlar.

Gelişmiş arama motoru sayesinde 3D ekranda istenilen Adrese ve Binaya çok hızlı erişim imkanı sunar.

Gerçek arazi modeli kullanır, bu modelle entegre uydu görüntüsü üzerinde istediğiniz önemli merkeze (okullar, camiler, parklar vb..) uçarak ulaşmanızı imkan tanır. Citysurf; dağıtık sunucu mimarisine sahiptir. Bu sayede terrabayt larca veriyi düşük bant genişliğine sahip ağlarda bile hızlı bir şekilde sunar. Citysurf; çeşitli ve farklı çözünürlükteki veri setlerini destekler. Landsat, İkonos ve Quickbird uydusuna görüntüleri kullanabildiği gibi 25 cm hassasiyetindeki hava fotoğrafları ile 10- 90 mt arasında değişen yükseklik verilerini kullanabilir.

Download / indir

Kullanım?

Ekran görüntüleri

screenshotscreenshot

screenshotscreenshot

screenshotscreenshot

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“CitySurf – Türk Google Earth” için 18 yanıt

merhaba abiler
allah razı olsun sizlerden.
çok güzel ya bu türk google earth amerikanlarından daha iyi ve daha üst design yapılmış! şahane. ve bu icatı bir türk tarafından yapılmassı bizi mutlu ve bir dinamik sevice bağlamaktadır. sağolunuz var olunuz!!
sakaryadan saygılar…

😈 😈 😈 😈 😈 😈 bende indiremiyorum bi yolunu bulursan banada bildir harita bizim için çok onemli gogleden pek haz alaamdım eksper_mesut{.}hotmail.com

sanırım biraz daha çalışmak lazım şu,anki durumuyla çok zevksiz ama ilerleteceğinizden eminim ankara ,istanbul,çorum,tokat,dışına şöyle dünyaya açılalım. çalışmalarınızda başarilar