Kategoriler
Hayattan

Bu araçta dünyanın en pahalı benzini kullanılmaktadır

Kalabak.net den; adamın biri “Dikkat bu araçta dünyanın en pahalı benzini kullanılmaktadır” yazısı ile benzin fiyatlarındaki pahalılığı protesto ediyormuş. Adam haklı, benzinin litresi 3 küsür YTL oldu.

Biz gariban lojistijçi eşrafı ne yapalım? Mazot fiyatları bizi öldürüyo kardeşim !!! Zaten kar marjları çok düşük. Express tayfası minicik bir zarf, küçücük bir paket taşıyarak dünyanın parasını kazanıyor, biz garibanlar bir aracı doldurmak için kırk üç takla atıyoruz… Üstüne bir de zam üstüne zam gelsin ana maliyet kalemine. Sene başında 1.71 civarinda olan mazot fiyatı şu anda 2 YTL.

Biz de protesto ediyoruz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

benzin pahalı ama maşallah istanbul'da trafikten geçit yok benzine zam olsada araç sayısı gittikçe artıyor o kadar da pahalı değilmiş benzin demek ki 😀 ama herkes çıkmasın kendi araçlarıyla her zaman trafiğe toplu ulaşım araçlarındakilere de yazık özel araçlar yüzünden uzun sürece beklemeler olmuyor böyle 😀

ulan forcularla bir arada gidmeye ne kadar meraklısın kumsal abla ve abi ,senin gibi koyunlar olduğu sürece bu millet daha çok !!!!!!