Dot.Tk Türkiye'ye geliyor

Türkiye’den kullanıcı sayısı oldukça yüksek olan, ücretsiz alan adı ve çoğu arkadaşın ismi duyunca yabancılık çekmeyeceği .tk uzantılı adresler veren internet şirketi Dot.Tk Türkiye’ye geliyor.

dot.tk

29 mayıs perşembe günü sbah saat 09:30 da Sofa Oteli M katında düzenlecek toplantıda Türkiye'de sunacağı hizmetlerin tanıtımını yapacaklar. Bu toplantıya davetli ve katılacaklar şuradaki formu doldurmaları veya ilgili arkadaşlara bilgi vermeleri gerekiyor. Toplantıya özellikle bloggerların katılmasını arzu ediyorlar. Aksilik olmaz ve programıma uyarsa blogger olarak bende orada olacağım.

29 mayıs tarihinden sonra Dot.Tk'nın hizmetleri hakkında detaylıca bir yazı blog.wolkanca.com.tr da olacak.

Türkiye’ye yeni bir alan adı geliyor!
Türk internet sektöründe bir devrim yaşanıyor. Pek çok ülkede alan adı sunan Dot TK, hızlı, kolay ve uygun maliyetli alan adlarıyla artık Türkiye pazarında!
Dot TK'in Türk kullanıcılara sunacağı hizmetlerin tanıtılacağı basın toplantımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

dot.tk

Sofa otel ulaşım:
Addres: Teşvikiye Caddesi No:123 Nişantaşı İstanbul
Tel: +90 (212) 368 18 18
E-posta: info@thesofahotel.com
Harita

Volkan Yılmaz tarafından yayınlandı

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Dot.Tk Türkiye'ye geliyor” için 11 yanıt

  1. dot.tk'yıda fethettik valla helal olsun 🙂 .tk alan adını sınıftaki arkadaşlara 5 ytl'ye satardım halbiki beleşe alırdım hey gidi günler 🙂

  2. vay be demek ki tek çakal ben deilmişim.. 😀 hey gidi günler hey.. nostalji oldu eski günlerimi anımsadım.. aklıma gelen her adresi alırdım dot.tk dan..

  3. dot tk türkiye'ye geldi, ii güzel hoş gelsin. ben eskiden de kullanıyordum. tikinet özelliği yok türkçesinde bildiğim kadarıyla.bazo özellikler kısıtlı. bunu bir yadan bıraktım ücretli omasına ne demeli? bu servisin ingilizcesi bedava iken, türkçesi neden ücretli. kalitelerinden birşey mi değişti? yoo… ücretlendireceklerse ingizlicesini de öyle yapalardı. neden türk insanına farklı muamele yapılıyor.

  4. geldi geldi sevinin paraları almaya geldi.bedava olana kadar kimse almaz fiyata bak peh .com alırım daha iyi

  5. ya ben bi domain name aldım, ama aldığım domainler listesinde görünmüyor. ama yazdığım hosta göre çalışıyor. ben host name i değiştirmek istiyordum, ama gözükmüyor bu domain listemde.

Yorumlar kapatıldı.