E-postayı bugün icat etmiş olsaydık, nasıl olmasını isterdik? – Google Wave

google waveGoogle'ın yeni ürünü olacak Google Wave 2007’den beri geliştiriliyor, Lars Rasmussen çıkış noktalarını şu cümleyle özetlemiş: “E-postayı bugün icat etmiş olsaydık, nasıl olmasını isterdik sorusundan yola çıktık”

Internet üzerinde en çok kullanılan iletişim yöntemi olan E-posta hizmetine çok büyük fatklılıklar getirmeyi planlayan Google, Wave ile şimdilik Google Maps'ın geliştirilmişi gibi duran bir servis.

Bu arada Wave'nin Türkçe anlamı Dalga.

google wave 2

Google Wave çok yeni bir ürün, hakkında yapılmış en okunası kaynağı Chip dergisdi oluşturmuş buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Google Wave deyin kısaca başlıkları şöyle: Gerçek anında mesajlaşma, Pratik dosya paylaşımı, Çoklu çalışma, Eklenti desteği, Sunucu bağımsız iletişim.

Ekleme:
Serdar Kuzuloğlu da gazetedeki köşesini Google Wave’ye ayırmış, okumak için tıklayınız. Abi Youtube'un kapalı olduğuna gem vurmuş ama ben size bir güzellik edeyim o videoyu koyayım buraya(kısmetse) izleyin sevgili romalı yoldaşlarım.

Video formatı eski FLV formatında olduğu için bu linkten indirip bilgisayarınızda izleyebilirsiniz: https://wolkanca.com.tr/eski/wp-content/uploads/i/v/GoogleWave-Zorgloob-Webcast.flv

Volkan Yılmaz tarafından yayınlandı

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr