Kategoriler
Konuk Yazar Medya

Emma’dan şok frikik

Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zamandır yazı yazmıyordum bloga. Nedeni gerçekten zaman bulamamam, çünkü bir Zonguldak'taydım, bir Safranbolu da.

Bende hpmania.org takip edenlerdenim Harry Potter hayranıyım. Bugün hpmania'ya baktığımda "18′ine girdi. Girdiği gibi de öyle bir olay oldu ki!…" yazısını okudum.
Bizim Hermione Granger "Emma Watson" 18 yaşına girmiş ve kendini eğlenceye vermiş. Emma bindiği arabadan inerken elbisesinin azizliğine uğruyor ve küçük diyemiyeceğimiz frikik veriyor şimdi bazıları "Ulan banane ki Emma Watson'dan yok mu daha güzelleri diyebilir" 🙂

Dediğim gibi resimlerdeki frikikler küçümsenecek boyutta değil.

Harry Potter serisinin oyuncularından Emma Watson frikik verdi. Otomobilden inerken bacak arasını açan Emma'nın şeffaf külodu göründü. Bu arada, Emma'nın Scarlett Johansson'ın rolünü kaptığı ortaya çıktı. Benjamin Ross tarafından yönetilecek olan ‘Napoleon and Betsy' filminde Betsy Balcombe karakterini canlandıracak.
Akşam Gazetesi

Emma Watson Fotoğraf Galerisi;

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

“Emma’dan şok frikik” için 13 yanıt

ya bu frikikleri vereli aylar oldu.ben de farklı birşey bekliyordum.burdan benim sapık olduğum çıkabilir ama ben sadece gündemi takip ediyorum.bunlarda benim gündem kategorilerimden biri 🙂