Kategoriler
Blog

Eskiden nahnu – Nahnu.tk

Bu gece yine blog alemini karıştırırkene şu “geotag” yani yeryüzündeki yerinizi belirleyen olaya girdim derkene blogwise.com ile karşılaştım tabi bir sürü benzer servis vardı ama bu bayaa bi eski.

Nahnu.Tk

Neyse mevzuya girelim ya dedim bizim Türkler nerede varmı yokmu varsa nahnu kesin vardır dedim. Dedim ve pat Türkiye listesinin en başında işte . Adam tam 10 mayıs 2003 tarihinde kayıt olmuş abi yaa dedim lan nahnu.org varmıydı o zaman. bi bakalım daldım içeri uleynn ne göreyim bizim nahnu o zamanlar meğersem “nahnu.tk” imiş puhahahaa… Tabi o an koptum.

Vay be dedim sonra bizde o zamanlar şu eski sistemlerden easyspace lerden falan bişler yazardık msn in de böle zamzingoları vardı o zaman siz ufaksınız hatırlamazsınız 🙂 oralardan .tk mk ne bulursak yönlendirirdik.

Ekleme:

Ulan tam gidiyodum bi bakiim dedim yine karışrıdım sağ solu lan olm bu marcusneo kim lan? Herif 1998 de hafif, bildirgeç, 3ayak a üye vede böyle bir blogger ı var 2002 yılından, a.q iice dağıttım kafa balon oldu. if marcusneo hala yaşıyorsa ki bu böyük ihtimalle tahmin ettiğim kişi yaşıyor, bir işaret yapsın şuralara bi yere yaww..

* ve son olarak cennet-cehennem tıklayınca neden turkcelle gidiyor biri cevap versin. 🙂

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Eskiden nahnu – Nahnu.tk” için 3 yanıt

ne bu kardeşim ya bıktım sitenden ya alala yokmu başka işin gücün… her gün hergün eroin gibi bağımlık yapıyosun uğramadan edemiyom googleyi unuttum senin sitene geliyom nedir bu yaaa kapat git yaa allah için de başka sitelere girmek aklıma gelsinn