Kategoriler
Kültür sanat

Fetih 1453

Filme henüz gitmedim, gitmeme sebebim malum kafa kırık, her böyle fazla abartılan, beklenti yaratılan şeyde korkular oluyor bende. Ben filmi herkes unuttuktan sonra izlemeyi tercih ediyorum şimdilik sadece fragmanlarını ve birkaç sahnesine baktım meraktan. Geçen hafta vizyona giren filmi yaklaşık 2.5 milyon kişi izlemiş, büyük rakam gerçekten, tebrikler. Görünüşe göre bunun devamı gelecek, İstanbul'un fethinden […]

Kategoriler
Kültür sanat

Patlak Sokaklar / Gerzomat vizyonda

Türkiye'de "Sütü Seven Kamyoncular" ismi ile olsa da en azından tanınan arkadaşlar Amerikan replikleri ile Türk esprilerini aynı tencere içine koymuşlar, uzun uzun karıştırmışlar, ardından üzerine her türlü apaçisinden tut, sokakta görüp görebileceğin ne kadar enteresan tip varsa rendelemişler ve ortaya lanet olası bir film çıkmış dostum, @patlaksokaklar.

Kategoriler
Kültür sanat

!f İstanbul 2012

Dün akşam if istanbul basın toplantısında bulundum ayrıca bu sayede çoktandır gitmediğim bir iki mekana da gitmiş oldum, İstanbul çok hızlı değişen bir şehir 2 ay bir yere gitmeyin ve sonra gitmeye kalksanız kaybolabilirsiniz bile. Çok güzel filmler var, filmlerden görüntüler ile çalan müzik çok güzeldi, ses kaydını aldım yaniğ o derece. Müzik gösterim için […]

Kategoriler
Kültür sanat

Münir Özkul

Münir Özkul (d. 15 Ağustos 1925; İstanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Münir Özkul Geçen Pazar akşam hastaneye kaldırılan Münir Özkul yoğun bakıma alınmıştı, dün akşam ve bu sabah sanırım öldü gibi haberler olmuş ama sonradan ölmediği anlaşılmış.

Kategoriler
Kültür sanat

alicanmovie

Concept by Alican Arıcan Project Coach / tunctunctunc Graphic Design / Oytun Yılmaz Subtitle Translations / Onur Böle / Özen Aydın / Pınar Arslan / Ayşegül Kantarcı

Kategoriler
Kültür sanat

Steve Jobs filmi çekilecek

Sony Pictures hayatı ile dünyaya yön vermiş insanlardan biri olan, geçtiğimiz günlerde hayata veda eden Steve Jobs'ın filmini en yakın zamanda çekeceğini açıkladı. Ölümüyle dünyanın pek çok yerinden insanı üzen, derinden sarsan, dünyaya ender gelen dehalardan Steve Jobs’ı yakında tekrar ekranlarda görebileceğiz. Film School Rejects'e göre, Hollywood Steve Jobs'un hayat hikayesini büyük ekranlara çok yakında […]

Kategoriler
Kültür sanat

Paranormal Activity 3 – viral videolar

21 Ekim'de vizyona girecek olan “Paranormal Activity 3” filminin etkileyici viral videoları aşağıdadır. Ayrıca bu yazı içerisinde filmin Türkçe afişi de bulunmakta.

Kategoriler
Kültür sanat

THE MUPPETS – Türkçe dublajlı fragman ve bilgiler

The Muppets filmi ile Muppet hayranları; Kurbağa Kermit, Bayan Piggy ve diğer Muppet ların, Disney in yepyeni macerası The Muppets ta, Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ve grubun yenisi Walter la buluşmasını heyecanla bekliyor. Film 27 Ocak ta vizyonda! Filmin fragmanının Türkçe dublajlı versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Kültür sanat

Çizmeli Kedi Ocak 2012 de sinemalarda

Animasyon filmlere özel bir ilgim var, özellikle seslendirme sanatının konuşturulduğu animasyon filmlere bayılırım, Okan Bayülgen seslendirmede çok başarılı ayrıca tabii ki Mehmet Ali Erbil de Shrek de seslendirmenin kralını yapanlardan. Çizmeli Kedi 13 Ocak 2012 de vizyona girecek.

Kategoriler
Kültür sanat

Behzat Ç – Seni Kalbime Gömdüm

Geçtiğimiz sezon dizisi ile en çok ses getiren dizilerden olan, bir fenomen haline gelen “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” nin filmi çekildi, kanun adamlarının ve suçluların sıra dışı hikayelerinin anlatıldığı film “Behzat Ç – Seni Kalbime Gömdüm” ismiyle 28 Ekim de vizyonda olacak.