Kategoriler
Medya

Gürgen Öz Avrupa Yakasında

İlk olarak Kanal D üzerinden yayımlanan Makina programında gördüm sayın Gürgen Öz'ü başarısı dikkatimi çekti. Tabi ki arkdaşlarının da hakkını yememek lazım özellikle Murat Akkoyunlu'un. Hepsi çok yetenekli oyuncular ve işlerini seviyorlar. Farklı skeçlerde farklı rolleri canlandıran Gürgen Öz'ü izlemek için bir hafta beklemek sabrımı zorlayınca, hemen Youtube'a dadandım. Dadandım dadanmasına da bir sorun vardı; Gürgen Bey'in adını unutmuştum. 10-15 dakika boyunca, Youtube'da Makina programının videolarının etiketlerine bakarak oyuncuların adını öğrendim.

Gürgen Öz'ün videolarını izlemek için, bolca vaktiniz olmalı diye düşünüyorum çünkü izlemeye başlayınca kendinizi durduramıyorsunuz.


https://www.youtube.com/watch?v=0hl4sOSN4Qk

Gürgen Öz'ün bütün videolarını izledikten sonra düşündüm neden bu adam bir dizide oynamıyor? Diye. Bir gün eve gelince gördümki Gürgen Bey televizyonda üstelik bir dizide. Fırsat bu fırsat dedim diziden sonra Youtube'a girip Kısmetim Otel'in bölümlerini de izledim. Kısacası bütün videolarını bıkmadan izledim ama ne yazık ki bitti.

Geçenlerde, Gafur ve Selin karakterlerinin Avrupa yakasından çıkacağını ve Gürgen Öz'ün yep yeni bir karakterle diziye katılacağını öğrendim. Hep birlikte bekleyip yeni sezonda Gürgen'in tadını çıkaracağız.

Gürgen Öz resmi fan sitesi.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

Gürgen Öz Avrupa Yakasındaiçin 7 yanıt

😀 birkaç hafta önce bir haberde görmüştüm gürgen öz'ün avrupa yakasına katılacağını. eminim gülse birsel gene bomba gibi bir karakter yaratacak.

yeni sezonla beraber devam eden diziler yeni (taze kan) diziler birbirine giriyor. sonuçta bir önceki yazınıza inat tvkolik olma noktasına geliyoruz (interneti bırakmak isteyenlere duyurulur 😛 ) o kadar ki artık insanda takıntı ve sıkıntı yaratıyor. ben şahsen avrupa yakası ve belki bir tane daha hariç izlemeyi düşünmüyorum hiç bir dizi.
onlarıda hafta sonu tekrarı yapsanalar o zaman izlesek güzel olur.

yaa bence artık avrupa yakası yavaş yavaş bitmeli diye düşünüyorum evet çok güzel bir dizi ama bence bu sezonun sonuna doğru kötüleşmeye başlamıştı herşey tadında bırakılsa ve bu güzel oyuncuları bambaşka projelerde görsek daha hoş olur 🙂

gürgen öz çok yetenekli bir insan. gaffur karakterindeki gibi sınırlı repliklerle (beni beğenmiyor musun?,uzatsan süper olacak,ölümüne kankayız) 1 sezon boyunca gitmezse dizi için iyi olur diye düşünüyorum.

gülse birsel büyük yaprak dökümlerini çok güzel topladı. biz dizi bitti artık izlenmez dedik o diziyi 10kat güzelleştirdi. bu sezon geçmiş sezondan bile daha güzel bir avrupa yakasını izliyeceğiz bence 😶