İletişim Yolları

Bu sayfayı görüntülediğinize göre bize birşeyler anlatmak istiyorsunuz. Bunun bir kaç yolu var.

Kara yolu

Email almaktan acayip bir zevk alıyoruz. Gelen bütün maillere spam dahi olsa cevap yazmaya çalışıyoruz. Eğer 15 dakika ile 15 gün arasında mailinize bir cevap alamazsanız, bir zahmet tekrar yazın. E-Mail göndermek için wolkanca mahallesi gmail sokak nokta kom adresini kullanın:

Deniz Yolu

Anında mesajlaşma metodu olarak MSN Messenger kullanıyoruz. Eklemek isterseniz @gmail.com‘u kullanabilirsiniz. Baştan uyaralım, bizi her ekleyenle saatlerce konuşacağımıza dair bir garanti vermiyoruz, veremiyoruz.

Msn kullanmıyoruz. Google Talk için adres wolkanca gmail nokta kom.

Hava Yolu

Haber güvercinlerini bir deneyin derim. Daha ötesi için Telepati kanallarımız da her daim açık, psişik sinyaller inizi bekliyoruz.

Gsm: +90 536 580 8 858 (mesaj gönderin)

Göndereceğiniz mesaj veya maillere size dönebileceğim bir mail adresi yazmayı unutmayın, mesajlarınız mutlaka yanıtlanır.

WordPress ile ilgili sorunlarınızı WordPress.Org ve WordPress Türkiye sitesinde forumlarda çözebilirsiniz, ücretsiz yardım taleplerinize cevap veremiyorum çünkü taktir edersiniz ki buna vaktim kalmıyor, baştan anlaşalım sonradan papaz olmayalım. Veresiye teklif etmeyin.

Buradaki esprileri anlayamayan insanlar olduğunu biliyor muydunuz? Meteoroloji diye telefon açan oldu. Uyarı: hava yolu, kara yolu, psişik sinyaller, telepati “bu kısımlar espridir”. Espiri?

Sosyal ağlardan ulaş

İletişim Formu