Kategoriler
Blog

Jimmy Wales İstanbul'da

Geçen günü bana bir e-posta geldi, posta da Wikipedia nın kurucusu Jimmy Wales'in İstanbul'a geleceği, düzenlenen bir seminerde konşacağı ve benimde bu seminere davetli olduğum yazılıydı. Elbette e-posta çok ciddiye alınan bir iletişim yolu değil günümüzde, spamlarla dolu posta kutumuzda bu tür postaları ciddiye almak oldukça güç.
Bu gün Türk blog yazarları toplantısında o e-postayı gönderen arkadaşla karşılaştık (: Umut. Umut bu konuda konuşmaya başlayınca bende buna benzer bir e-posta aldığımdan bahsettim, biraz daha konuşmaya devam edince o e-postayı onun gönderdiğini ve aynı şeyden bahsettiğimizi farkettik.
Jimmy Wales, Altivi nin 18 Ocak sabah 08:30'da İstanbul Ortaköy *Esma Sultan yalısın'da düzenlediği "Altivi İle Sınırsız Dünya Liderler"i isimli konferansta, Wikipedia, Wikia ve en yeni projesi olan Wikia Search dan bahsedecek bende orada olacağım.
Wkia
Blog yazarları toplantısında ise bir çok not aldım, orada olmak, ilginç fikirleri ve düşünceleri dinlemek keyif vericiydi. Toplantı fotoğrafları Mert'in Flickr'ından bakabiliriz. Videolar içinde GoMedia.Tv ye zaplıyabiliriz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Jimmy Wales İstanbul'da” için 4 yanıt