Kategoriler
Geyik

K2 pide

K2 pide 2 Bu gün bakırköydeydim ssk'ya gidip eski sağlık karnemi yenilemek için tam ssk nnın bulunduğu caddeye girmeden hemen köşede bir pideci varmış. Tabelasında K2 yazıyordu. Dikkatimi çekti acaba bu adamlar bu pideciye neden K2 ismi verdiler ve acaba o K2 bizim K2‘mi dedim gittim hem bir pide yedim hemde işletmenin sahipleriyle biraz muhabbet ettik.

K2 pide

Birde dip not pidecide okuduğum “kuru sıkı reklam” adlı kitabı unutmuşum buradan pideci arkadaşlara duyrulur kitabı hafta sonu almaya geleceğim 🙂

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

K2 pideiçin 7 yanıt

ssk dans aglık karnesi veridiler mi bari? vermemiş olmaları lazım wolkan.saglık karnesi kalkıyor çünkü.keşke sorsaydın etseydin.bloglar aleminin muhasebeci var burada ..

@amarat ya ben sağlık karnesi almak için değilde yenilemek için gitmiştim 1999 dan beri sağlık karnesi ile işim olmamışstıda şimdi gözlerim için hastenaye gitmek istedim sağlık karneni yenile dediler. yenileme yapıyorlar ama biterse yenisini vermiyorlar. muhasebecilik zor meslek. saol amarat.

merhaba volkan bey .o bahsettiğiniz bakırköy k2 nin işletme sahibi benim. biraz evvel tesadüfen sitenizi buldum.yorumlarınız beni ziyadesiyle memnun etti.kuru sıkı reklam adlı kitabınızı uzun bir süre sakladım.ancak siz gelip almayınca kitabı başka bir müşterime hediye etmek zorunda kaldım.ancak kitabınızı eğer isterseniz k2 pizza pide olarak hemen alabilirim.bakırköy k2 pizza pide yi küçükçekmece ye taşıdım.yeni adresimiz :cennet mah. alparslan cad. no:17 k. çekmece…yeni yerimiz de sizi ağırlamak isteriz. k2 pizza pide……….

@k2 pizza bakirköy

çok teşekkür ederim kitabımı sakladığınız için malesef işlerim dolayısıyla o tarafa yolum hiç düşmedi düşsede vaktim pek olmadı ve de biraz tembel olunca insan (: kısacası gelemedim.

yeni yerinizi görmeyi çok isterim, bir ara arkadaşlarla toplanıp sizi rahatsız edeceğiz.

iyi çalışmalar.

arkadaşlar! bu k2, süper pizza yapıyor! (ayrıca hem daha ucuz hem daha geniş hem de çok lezzetli yapıyor!)

geçenlerde cennet'te yeni bir şube daha açmışlar. oraya da gittim!

süper süper!

işletme sahibi bir bayan. (çok misafirperver biri). ortam çok temiz (mutfaklarını da gezdim) ve düzenli! göze hitâp etmesini biliyorlar..

pizzacı arkadaşlara yeni yerlerinde de başarılar diliyor, böylesine lezzetli pizza (ayrıca pideleri de çok lezzetli) yaptıkları için tebrik ediyorum…

saygılarımla..
aykut gürkan
öğrenci (marmara ünv.)

ben oranın güzelliğini tarif dahi edemiyorum. bir kere pideler nefis ve leziz ve yağ oranı çok dengeli… ikincisi, işletmecisi sevgili yeşim abla ve ramazan abi çok ama çok tatlı ve hoş muhabbet insanlar. güleryüzlü ve çalışmalarında titizliğe önem veren sayın müdür bey(ibrahim abi) ise o çok ayrı! yani diyorum ki iyi ki onları tanımışım, kısa zamanda çok iyi arkadaşım oldular ve çok ta güzel mamacıklar sundular! burdan onlara sesleniyorum: sizleri çok seviyorum! yarın gene gelicem =))