Karar verdim artık bitti

sigaraya dur! Ben bir karar verdim hemde çok önemli bir karar irademe güveniyorum inşallah artık sigarasız, sağlıklı günler beni bekliyor. Giyisilerim sigara kokmayacak, yediğim içtiğim her şeyden tat alacağım, koku duyum yeniden açılacak ve daha bir çok şey şu an 3 dal sigaram var bu gece içersem o 3 naleti içecem ve bir daha sigara yok başarılı olacağım bu sefer bitti.

Artık nescafe içerim aklıma sigara geldiğinde ne bilim farklı şeyler yaparım ilaç desteği yada başka bir destek almıyorum başarırsam sadece irademle başaracağım.

Amcamın oğulları Atakan ve Altan bıraktılar 3-5 ay önce herifler o akdar rahatki insan özeniyor onlara diyorlar -Volkan vallahi koku almak ne güzelmiş her şeyin kokusunu tadını alıyoruz.

Özgül kız sende bırak bak buradan çağrı yapıyorum sana haydi sende bırak.

sigara yok!

Volkan Yılmaz tarafından yayınlandı

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Karar verdim artık bitti” için 7 yanıt

  1. in?allah abi in?allah bırakırsın allah sabır wersin. allah iradeni kuvvetlendirsin.spacesim hakkındada bi yorum yaparsan sevinirim.bi ustanın yorumunu almak mutlu eder.

  2. ben bıraktım allaha şükür 4 ay oldu…
    canım sıkıldımı gidiorum bi kola bi gofret bişi atıştırıyorum olay bu,bir de sigara içenlerden uzak duruyorum…günde 1 tane içerim sonra içmem derseniz olmuyo ben çok denemiştim bir kere bıraktım diyeceksiniz bırakacaksınız ama çekmeceye değil çöpe:mrgreen:

  3. bişeyi çok istersen ve bunu yababileceğine çok çok inanırsan başarabilirsin tabi yersen herşey sende başlıyıp sende bitiyo ne yaparsan kendine yaparsın zararı sadece sen görürsün başkaları sadece seni izler

  4. ßén siqarayı ßırakamiyorum kendime inansamda inanmazsamda.içmediqim zaman bunalım geciriyom sağa sola saldiriyom piskopat gißi oluyorum.ßén ßu türkiyede yasşiyorum inanın sigara içtiğime sükrediyorum alaha kokain günlerini göstermez inş 🙂 ))))))

Yorumlar kapatıldı.