Lida zayıflama ilacı nedir?

lida_zayiflama_kapsulLida esasında, Çin'in yüksek kesimlerinde yetişen ve uzakdoğuda yüzyıllardır yemeklerde zindelik amaçlı kullanılan yunnan yosunu ile birlikte 9 farklı bitkiden oluşan bir karışımdır.

Bu karışım modern teknoloji ile birlikte üretilip kapsül haline getirilmiştir, tamamen bitkisel ve zayıflamaya yardımcı bir ürün olarak satılmakta.

İçeriğinde kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır, yosun kapsülü tokluk hissi vererek su ile birlikte vucuttaki yağları yakmayı sağlıyor. Satılan kutu içerisinde 30 adet kapsül bulunuyor, bu kapsüllerin her biri 350mg dır.

Lida zayıflama kapsülünü kullananlardan dinlediğim kadarı ile bunu kullananlar çok sık tuvalete çıkıyor ve sürekli su içmek istiyorsunuz. Bu kapsülü kullandığınız zamanlarda kalp atışlarınız fazlaca olabiliyormuş, heyecan verici oluyormuş yani, adrenalin. Ve acıkmıyormuşsunuz.

Hamile ve emziren bir kadınsanız kullanmayın, kalp, damar tıkanıklığı rahatsızlıklarınız varsa kullanmayın, hiper tansyonunuz varsa kullanmayın, migren, çekirdek alerjisi vb. gibi rahatsızlıklarınız varsa kullanmayın.

Bunlar kullananların söyledikleriydi, siz siz olun sahte ürünleri almayın, kullanmayın, sağlığınızın değerini bilip lütfen doktorunuza danışıp bu tür ürünleri doktorlarınızın yönlendirmesiyle ve güvenilir yerlerden alınız.

Bu yazıyı neden mi yazdım, internette bu konuda oldukça fazla sahtekar internet sitesi bulunmakta, uyarmak istedim.

Volkan Yılmaz tarafından yayınlandı

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Lida zayıflama ilacı nedir?” için 8 yanıt

  1. herhangi bir ilacı doktor gözetlemesi altında almayınız. bu butün ilaç ve besin takviyeleri için geçerlidir. lida yosun kapsülü çoğu kullanıcı lida yosun kapsülü ile zayıflamıştır. yanlış kullanım ve sahte ürünlerin kullanımında bu tür şikayetler bilinmektedir.

  2. bahadır ürüne sağlık bakanlığı bakmamaktadır. tamamen bitkisel olduğu için tarım ve köyişleri bakanlığı bakmaktadır ve şu anda onaylı bir şekilde satışı yapılmaktadır. ürünün yanlış kullanılması nedeniyle olumsuz etkileri ile karşılaşılmaktadır.

  3. lida'nın zararları bulunmamaktadır.ınternetten lida'yı kullanan kişilerin yorumlarını okuyup bilgi alabilirsiniz.

  4. bu ilcın sinirlilik yaptığı ve psikolojiyi bozduğu hakkında duyumlar aldım gerçekçiliği varmıdır.eğer varsa bunu önlemek içinne gibi önlemler alabiliriz bilgi vermeniz mümkünmü?

  5. 22 yaşındayım bel fıtığından ameliyat oldum lidanın yan etkileri olabilirmi yorumlarınızı bekliyorum

  6. lıda kullandım ve itrardan sperm gelmeye basladı tıpkı bel sogukluguna kalmıs gıbı nedendır acaba

  7. lidayı kesinikle kullanmayın çok yan etkisi var ben 2 ay boyunca kullandım evet kilo verdiriyor ama unutkanlık alğıda bozukluk boş boş bakışlar sinir sistemini çökertiyor çok asabi oluyorsunuz ilaçın yan etkileri o kadar çok ki kalp kirizine yol açıyor.

  8. lida lida lida

    allah ım böyle bir hap yok 2007 de aç kalmadan 20 günde 10 kilo verdim.80dım 70 e indim. daha sonra ramazan ayında dikkat etmediğim için yediklerime kilo aldım. şimdi o eski hapları bulamıyorum yenı lidalar kilo verdirmiyor

Yorumlar kapatıldı.