Kategoriler
Internet

Messenger Plus! Live yeni sürümünde Türkçe desteği

msgpluslive Messenger için çeşitli özellikler barındıran en popüler eklentilerden biri olan Messenger Plus! Live'in yayımlanan son sürümü ile beraber Türkçe desteği de sunuldu. Download sayfasına gidip iindiriyorsunuz ve programı kurarken Türkçe dil seçeneğini seçiyorsunuz, bu kadar. Ayrıca Windows Live Messenger için geliştirilen bu Messenger Plus! Live eklentisi için ekstra özellikler katan çeşitli betiklerede(sicripts) buradan ulaşabilirsiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Messenger Plus! Live yeni sürümünde Türkçe desteği” için 47 yanıt

live plus! için ilk gerçek türkçe dil destekli sürüm galiba, daha önceden başkalarının çevirileriyle yapılıyordu.msn'i pek kullanmam ama görünce indirdim hemen.

arkadaşlar wolkanca arkadaş size msn plus hakkın da bilgi vermiş sicripts
konusuna fazla inmemiş pcnet yazarlarından ayyas arkadaşımız hangi sicripts ne işe yarar bunun hakkın da gerekli olanları şu blogun da türkçe olarak açıklamıştır.
yani sizlere gerekli olduğunu düşündügüm için bu mesaj yazdım wolkanca kardeş yayınlarsa sevinirim
gidin bakın ve size çok yarayacakları kullanın selamalar

melis niye indiremedin ben anlamdım burayı tıkla download now tıklayınca iniyor
sonra kurarsın msn'yi açarsın kullanıma başlarsın ben bu msn plus da en çok sevdiğim sicripts'lardan ipget bir kişiye dosya gönderirken ip adresini gösteriyor bu aldığım ip adresiyle başka şehir de oturan abimin bilgisayarına girmeye kalktım ama modemine girip nat eklemeyince takılıp kaldım dur bakalım araştırıyorum daha iyi bilen varsa beni bilgilendirsin.

selam arkadaslar msn de bi sürüm var ama hangisi bilmiyorum kişilerle konusurken yeni bi ileti sayfası açmadan aynı sayfada konusuyorsun kimden ileti gelirse ona tıklıyon o sayfa ön plana geciyo baskasına tıkladıgında bu seferde o öne cıkıyo…hangisi acaba bilen varmı?

bende bu sürümü indirdim teşekür ederim ama aklım da bir soru var bu plus ın ileti geçmişi özelligini kapatmamıza ragmen hala bi yerlerde ileti geçmişini saklıyomudur lütfen bu soruma cvp verebilen biri olursa sevinirim 😐

arkadaşlar bende indirdim güzel bir programa benziyo ama avntajları konusanda pek fazla şey bilmiyorum.yardımcı olursanız sevincem.ayrıca bu program ücretlimi anlayamadım…tşk.

live messengere plus özelliğini ekleyemiyorum plus eklentisini indrip çalıştırmama rağmen messengere eklenmiyor yardım ederseniz sevinirim

iyi günler herkes bende live 9.0 indirdim ve yükeldim fakat ne kadar ugraştıysam bu plusın uyumlu olanı bulamadım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden yarımlarınız için teşekkürler. feratcira{.}hotmail.com mail adresim

yavru bir sibirya kurdu istiyorum parasız bedavaya 😉 😉 😉 😉 😉 😉 bedava olmasa mesaj atın bilgisayardan ama olursa tarif edeyim cumuhriyet mahalesi ideli çeşmenin karşısı no 8. 2 inci kat son …..