Kategoriler
Konuk Yazar Teknoloji

Nokia N96 incelemesi

Merhabalar, yine ben ve yine bir telefon ancak bu sefer tanıtacağım telefon iPhone değil. Fazla söze gerek duymuyorum. Bu telefon iPhone (Apple iPhone 3G) ve Omnia (Samsung Mobile SGH-i900) yanında yer almayı hak edecek bir konfigürasyona sahip.

Başlıca özelliklerine gelirsek 5MP kamera, 16 GB dahili bellek, GPS, son zamanlarda b*kmu var dedirttiren 3G (bu konuda şunu diyebiliriz ki "Urfa'da Oxford vardı da biz mi gitmedik" veya "Türkiye'de 3G vardı da biz mi kullanmadık".) ve hatta kızılötesi bile mevcut.

Nokia N96

Ancak benim düşüncem Nokia bu konuda çok gecikti. Aslında felaket gecikti. Artık telefon yarışı Apple, Samsung ve belki LG arasında, başına "lütfen" sonuna "Nokia" ekleyerek iPhone 3G'nin sloganını hatırlatmak istiyorum. ("Lütfen daha hafif, daha ucuz Nokia.")

Nokia N96 ve N78 web siteleri

Biraz resim;

Nokia N96

Nokia N96

Nokia N96

Nokia N96

Nokia N96

Nokia N96 Review

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

“Nokia N96 incelemesi” için 14 yanıt

🙂 o da harika 🙂 yazınızı beğendim bu nokia n96 hakkında bende yazı yazıyorum blogumda 🙂 yazının sonuna bakın 🙂 emeğiniz karşılığı bağlantı veriyorum 🙂

aslında n96 çok da ahım şahım değil, özellikle n95 ile kıyaslarsak daha iyi birşey beklerdim. mesela pil gücü zayıf, nokia bunu n95'e yaptığı gibi (n95 8gb) daha sonradan bir üst model üreterek mi telafi edecek bilmiyorum.
örneğin; n95 8gb çift arm 11 332 mhz işlemci ve grafik işlemcisine sahipken bu telefon çift arm 9 264 mhz işlemci ile yetinecek, üstelik bir grafik hızlandırıcısı da yok, yüksek kalite ngage oyunlarından n95 8gb kadar performans beklenmez. nokia n96 vs. n95 8gb genel bir karşılaştırma.
buna benzer bazı zayıflıkları var, bu sebeple alacaklara çok acele etmemelerini tavsiye ediyorum. bakarsınız nokia, n96 24gb gibi bir üst ürün çıkarır pişman olmayın sonra. 😀

arkadaslar bu n96 gercekten kullanisli bir telefonmu? yoksa cokmu yavas bir islemciye sahip?telefon sahibi arlkadaslar yanitlarsa sevinirim..

ben bu kadar arıza bı tel gormedım 😡 almayın sakın ha sakın pısmanım aldıgım ıcın 😥 cok yavas ozellıkler telefonu cok kasıyo ard arda cam.cekım yapdgm zman telefon donuyo sakın almayın tonla paranıza yazık olur 😉