Kategoriler
Teknoloji

PES5/WE9 tüm hareketler(tuşları verilio )

Adam tüm hareketleri yapabiliyor ve ekranın sol tarafın dada nasıl yapılacağı yazıyor mesela r1 +r2 gibi diğer videoları izlemek için yazının devamını okuyunuz.

Bütün videolar için tıklayınız…

Original post by wolkanca

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“PES5/WE9 tüm hareketler(tuşları verilio )” için 26 yanıt

arkadaşlar dilin ispanyolca olmasından dolayı anlamakta güçlük çektim 1.06 ncı dakkada başlayan hareketi bilen varsa nasıl yapıldığını söyler mi acaba?

duran top

aşağı yukarı tüm forum sitelerinde tuş kombinasyonları ile ilgili aayrıntılı açıklamalar var. fakat duran top organizasyonları ile yeterince bilgi yok. konu hakkında destek olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

@by_kaoss
sanırım sen türksün.
yazdıların dan biraz türk biraz alman ingiliz falan gibi anladım da. türkçen yani iyi değil.
her neyse.

o analoq değil "analog" ve ingilizce bir kelime kullandığın alet bir bilgisayar ve internet e bağlısın, internet de bir ingilizce kelime sen bunun da anlamını bilmiyorusun muhtemelen ve inernet ile analog kelimelerinin sözlük anlamını internette çevrimiçi bir sözlüğe bakıp bulabilirsin.

sonra gel aşağıdakini oku.

analog oyun oynarken kullandığın game pad yani oyun tablasının orta kısmında genelde bulunan ergonomik her tarafa dönen oyun çubuğunun adı.

ecnebilerin geliştirdiği ve bizim ithal ettiğimiz bu tür şeylere türkçe karşılık bulamayan ülkeme yazıklar olsun. şu teknolojiyimizi artık biz geliştirelim ve isim verelim yahu.

ya bu neki ıp verin bir maç yapalım bu haraketleri bende yapıyorum çok kolay 1234 e alıyorum 🙂 c – q ya 2 -3 kere basınca haraket yapıyor…. 😛 msn ı mı eklersenız sewınırım hepsını açıklayabılırım…

emre_151__{.}hotmail.com