Premium WordPress temaların ücretsiz olduğu site

Hiç tavsip etmiyorum, http://www.free-premium-wordpress-themes.com/. Sitede ücretli satılmakta olan Premium WordPress temaları ücretsiz olarak indirilebiliyor, temalar çoğunlukla mediafire.com a yükleniyor, tema dosyaları ile birlikte bir sürü başka belge indiriyorsunuz, bazı dosyalar virüslü, temaların tamamının bir tane dosyası çoğunlukla footer.php isimli dosyası şifrelenmiş.

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret


Tam bir warez sitesi yani ona göre dikkatli indirilebilir ve kaynak olarak gayet kullanılabilir veya direk de kullanabilirsiniz ama kısa vadeli düşünüyorsanız veya sonradan değiştirecekseniz böyle yapın. Site büyük ihtimalle bir süre sonra kapatılacaktır acele edip karman çorman edebilirsiniz.

Siteniz dişe dokunur bilinen bir site ise kullanmayın çünkü çok şikayet edecekler sırada bekliyor olacaktır else kafanıza göre kullanın.

Volkan Yılmaz tarafından yayınlandı

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Premium WordPress temaların ücretsiz olduğu site” için 4 yanıt

  1. volkan abi böyle bir site senin sitende ne işe yarıyor açıkçası anlamış değilim. eskiden belirli bir çizgin vardı ama şimdi o çizgiden gitmiyorsun açıkçası üzülüyorum.

  2. selam, ben sitemde guzel magazin pro diye bi tema kulllanıyorum, bu temanın indexinde manşet ve kara içine alınmış konular var, ben bu konuları stndart wp şekline nasıl getirebilirim
    site şu http://www.fullegal.gen.tr

Yorumlar kapatıldı.