Reklamlarda sesi yükseltiyorlar

Bir film veya bir televizyon programı sırasında televizyonunuzun sesi istediğiniz ayarda iken araya reklam girdiğinde reklamların sesi bangır bangır bağırıyor mu?

Reklamlarda sesi yükseltiyorlar

Buna daha önce kimsenin değinmemesi inanılmaz, ABD veya Avrupa da ki televizyon kanallarında da böylemidir bilmiyorum ama uydudan izlediğim kanallarda böyle bir şeye ben rastlamadım.

Teknik kısımlarına değinmem gereksiz, Türkiye de ki çoğu televizyon kanalı bu uyanıklığı yapmakta, yaptıkları tamamen yasal boşlukları kullanmak ve insan haklarına da aykırı bunu yapmaya hakları yok. Bu yaptıklarından dolayı kendilerini kınıyorum ve tarihe havale ediyorum.

Amin.

Volkan Yılmaz tarafından yayınlandı

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Reklamlarda sesi yükseltiyorlar” için 2 yanıt

  1. başlarda bunun televizyondan ayarlanabilen bir ayar olduğunu düşündüm ama kime sorduysam aynı sorundan müzdarip. arkadaşların sırf bu yüzden bebekleri kaç defa sıçrayıp uyanmış.

    2 gün önce bu konuyu rtük'e mail attım.

    benim bir başka kızdığım konu da uzun uzun süren reklamlardan sonra reklamlar bitti yazıyor ve tanıtıcı reklam adı altında yine reklam devam ediyor. resmen kılıf uydurmuşlar.. allah bu televizyon kanallarını bildiği gibi yapsın.

Yorumlar kapatıldı.