Kategoriler
Internet

TTnet müzik den bedava müzik indirmek

Bir önceki yazımda TTnet Müzik servisinin hizmete girdiğini yazmıştım. Şimdi Ttnet Müzik sitesinde bulunan 80 bin şarkıya nasıl ulaşbileceğimize bir bakalım.

ttnet müzik

Öncelikle Adsl abonesi olmamız gerekiyor ve iki farklı üyelik seçeneğimiz var. İlk seçenek standart üyelik, bu seçenekte 1Mbps 4GB limitli paket adonesi isek ücretsiz olarak site içindeki tüm müzikleri inceleyebilir ve aylık 10 şarkı indirebiliriz. İkinci seçenek Gol üyelik, bu seçenekte 1Mbps 1GB limitli ve daha üstü Adsl abonesi olmuş olmalıyız ve stanndart üyelikteki imkanların yanısıra 500 şarkı indirebilir, her ay cd ye 100 adet müzik parçası kayıt edebiliyoruz. Standart üyelerin gold üyeliğe geçmeleri için Adsl abonelik tipini değiştirmeden aylık 5 ytl ödemeleri yeterli.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

yav volkan abi şimdi ben adsl hesabımlan üye oldum.ttmail aldım.giriş yapamıyorum.yani şöyle durum var

turklerklani@ttmail.com

şifrem

yazıyorum

hiç şifre yanlış demiyor.hata vermiyor.hiç bişey yapmıyor. ama girişde olmuyor.şifreyle kullanıcı adımı yazınca.hemen o üstteki kısımda üye olun linkini seçiyor.bir yardım etsen be abi olabilirmi

peki şöyle bir şey diyorlar.. bazi şarkılar sadece buradan ine(bile)cek.. bu bana yapilmasi mümkün olamaz gbi geldi olur mu olamaz mi joker hakkımı kullanmak istedim 🙂

yoksa yasal olarak sadece burdan diye bir hikaye mi var..
bir kere paylaşim sistemlerine düşmesi yeterli gbi..

@nefretin_kabusu

ttnet'in yeni e-posta hizmeti ile tüm kullanıcıların e-posta adreslerinin uzantıları "ttmail.com" oldu (örneğin abc@ttnet.net.trbu e-posta adresi spam botlarına karşı korumalıdır, görebilmeniz için javascript açık olmalıdır e-posta hesabına sahip olan bir kullanıcının e-posta adresi, abc@ttmail.combu e-posta adresi spam botlarına karşı korumalıdır, görebilmeniz için javascript açık olmalıdır olarak değişti). e-posta kutuları ise içerdikleri e-postalarla birlikte yeni sisteme aktarıldı. 9 aralık tarihinden itibaren 1 yıl süreyle "ttnet.net.tr" uzantılı e-posta adresine gelen tüm e-postalar, "ttmail.com" adresine yönlendirilerek, ttnet e-posta kullanıcılarının eski adreslerine gelen tüm mesajlarını almaya devam etmeleri ve üye oldukları haber gruplarından maillerini kesintisiz alabilmeleri sağlanmış oldu.

ttnet'in adsl müşterileri, henüz e-posta hesaplarını yaratmadılarsa, abonelik bilgilerini kullanarak ttnet web sayfası üzerinden e-posta adreslerini seçip e-posta hesaplarını yaratabilir ve kullanmaya başlayabilir.

e-postalarını outlook ve outlook express gibi yazılımlar kullanarak okuyan kullanıcılar, e-postalarına erişmek için kullandıkları yazılımda yapılması gereken ayarlar ile ilgili bilgiye http://ttnet.net.tr/ adresinden ulaşabilir.

yenilenen ttnet e-posta hizmetiyle ilgili geliştirme çalışmaları 2008 yılında da devam edecek ve gelecek yılın ilk aylarından itibaren daha gelişmiş bir mesajlaşma hizmeti ttnet müşterilerine sunulacak.

ttnet e-posta tıklayın

herşey güzel hoş. şarkılar indiriliyor falan ama bir sorum olucaktı. bu şarkılar ne cd ye kopyalanıyor ne de ipod a atılıyor. buna bir çözüm var mı?

kardeşim bbu nasıl yükleniyor biri bişi yazsın alaşkına merak etim ….. kaç gündrü şarkı indiremeedik bulalar msn kaydetsin rap.purple{.}hotmail.com

bune ya herkes aynı dertten müzdarip.okadarda reklam yapıosunuz bu ne şimdi
o zaman tamemen yalan reklam bunlar.
grekeni yapın bence bir sorun varsa

ya şu üye olma konusunu çözen varsa bi yardımcı olsun arkadaşlar bir aydır ugraşıyorum ama nafile üye olum şifre yanlış diyo her seferinde bi hata veriyo ama dogru nasıl satacaklar başka reklamını geciriyor ama daha üye olan birini duymadım ………..

yaw ara ara mp3 yok kardeşim indirmeye çalışıyoz inmiyor koyalanmıyor be ney yaa buna bir çözüm istiyoruz artık müzik indirmek kopyalamak istiyoruz offf

ya kardeşim ben siteye ilk çıktığında üye oldum.şarkı indirdim dinledim.bugün gireyim dedim bir türlü giremedim.şifrem bloke oldu.tekrar şifre alayım dedim.bu seferde gerekli bilgilerine ulaşılamadı yazıyor.ne yapacağımı bilemedim.şifrem ve e-postamın yanlış olmasına imkan yok çünkü not defterimde kayıtlı.yardımcı olursanız,memnun olurum.yoksa tekrar üye olmammı gerekiyor.

ya herşey güzede üyeliğin nasıl yapıldığınıda bir çözebilsem kafayı yiyicem okul acıldı biz daha bişe indiremedik kapanınca da ben herhalde hakkın rahmetine kavuşurum ya bide ben indiriyorum bilgisayar kapanınca indirdiğim müzik silinmiş oluya bir öneriniz varmııııııııııııııııı

arkadaşlar ilk once @ttmail.com' a üye oluyoruz ve üyelik aktivasyon linki yazdıgınız adrese gelecektir sonra üye oldumuz adresi açıyoruz adresimiz açık şekilde ttmüzik adresinden istedigimiz müzigi indiriyoruz not:(üyeliginiz gold değilse 10 taneden fazla indiremezsiniz)kolay gelsin..

yaa neden girilmiyorki.üye de olunmuyor ki ztn. ne biçim site ise.ben hiç begenmedim arkadaşlar ne şarki bulunuyo nede dinleniror. biz ttnet adsl kullaniyoruz valla.lime wirwin en iisidir diyorum başka da bişey demiyorum.

arkadaşlar @hotmaille üye oldm msne üyelikle hiç birşey gelmedi gelmediği içinde bi türlü girş yapamadım liwe mire proğramım var onada bu aralar giremiyorum bi türlü neden olabilir yardm ederseniz sevinirm