Yenileniyoruz !

Arkadaşlar WordPress 2.0.4 sürümü çıktı ve bu Internet Market temasından ben sıkıldım 🙂 . Blog.Wolkanca.Com yeni bir tema, yepisyeni bir görünüm ve farklı navigasyonlarla karşınızda olacak ❗ . Denemeleri burada ve burada yapıyoruz buralara bakıp yeni görünüm hakkında eleştiri ve fikir sunabilirsiniz 💡 bende çok mutlu olurum.

Yeni tasarımda şu ek$i sözlük yazarı arkadaşın yazdıklarından sonra 😈 %100 kendi tasarımımı yapmak ve yazdığı entry ile o arkadaşı tarihe altın harflerle kazımak isterdim ama o kadar güzel temalar varki bunlardan bir tanesini alıp editlemek bana daha mantıklı geldi.

Bu yeni tasarımda 800*600 çözünürlük dalgasından vazgeçeceğiz, ajax ve bilimum Web2 zamazingoları dalgamotorlarından fazlasıyla faydalanacağız.

Etkilendiğim ve esinlenlendiğim kaynakları yazayım;

Birde Baba filminin müzikleride dehşet, felaket, müthiş. Yafrim, aşkım sayesinde koca bi saundtrack arşivine sahip olum kocaman kocaman öpüümm buradan onu :P.

[audio:/baba.mp3]

Volkan Yılmaz tarafından yayınlandı

Volkan Yılmaz #SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“Yenileniyoruz !” için 9 yanıt

  1. önceki blogun görüntüsü kibardı şimdikinin görüntüsü çok kaba ve yazıların puntosu çok büyük
    yorumları görmek için bir de taze yorumların üzerine tıklamamız gerekiyor
    login olacağım yeri bulamadım şimdikinde yok galiba

    siz beğenmişsiniz sorun yok
    benim beğenmem önemli diil bi ben beğenmemişim zaten

  2. ana sayfada en alt sağ tarafta üye girişi zamazingosu ekledim daha yeni bu tema bir çok değişiklik ve çok çok hatalar var yavaş yavaş giderilir ayrıca grafiklerde renklerde değişiklikler olacak yazı tipleri ve boyutlarındada değişiklik yapacam. vs. vs. güzel olacak. 😉

Yorumlar kapatıldı.