Yuvaariyorum.org

Daha önce Mayıs 2007 de yazdığım Ücretsiz kedi ve köpek sahibi olabilirsiniz başlıklı yazı binlerce hatta milyona yakın kişi okundu, 600 den fazla yorum ve onun 10 katı kadar mesaj geldi. O yazımda sokak köpekleri, sahipleri tarafından terkedilen veya başka şekillerde barınaklara bırakılan evcil hayvanları sahiplendirmeyi amaçlayan bir dernekden bahsetmiştim, dernek barınataki hayvanları yeni sahiplerine veriyor ve çok güzel işler yapıyorlar, kendilerini buradan bir kez daha kutluyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Dernek daha önceden blogspot.com da bir blog üzerinden bir web sitesi oluşturmuştu, şimdi derneğin kendine ait bir alan adı ile adresi değişti, bunu beni arayıp ilettiler, bu yazımda da bunu haber etmek istedim. Adresleri: Yuvaariyorum.org, kendilerine buradan ulaşabilirsiniz.

yuva-ariyorum

Siz eğer sahipsiz kalmış evcil hayvan sahiplenmek istiyorsanız veyahut kayıp bir evcil hayvanınız varsa BARINAK GÖNULLÜLERİ VE HAYVANLARA YAŞAM HAKKI DERNEĞİ(bgd.org.tr)'ne bağlı çalışan Yuvaariyorum.org sitesine başvurabilirsiniz.

“Yuvaariyorum.org” için 14 yanıt

  1. ben sahipsiz yada bakıma muhtaç bir sibirya kurdu yavrusu arıyorum yardımcı olmak isteyenler bir mail yeter şimdiden tşkrlr

  2. bakıma ihtiyacı olan bir sibirya kurdu yavrusu arıyorum vrmek isteyenler birlik.25@hotmaile mail atabilirler

  3. yardıma muhtaç sewgi̇ arsizi sewi̇mli̇ ewi̇me neşe ariyorum .. i̇lgi̇leni̇rseni̇z mai̇l bekli̇yorum i̇stanbul terci̇hm. [qamzesidevar404@hotmail.com]

  4. ben sibirya kurdu yavrusu sayiplenmek istiyorum. yavruya iyi bakılacaktır

  5. ben sibirya kurdu yavrusu sayiplenmek istiyorum. yavruya iyi bakılacaktırkonyada olursa sevinirim.

  6. ben çok istiyorum köpek eyer verirseniz çok iyi bakıcam size sözveriyorumki çok yiyi yaşıyacak yaşım 24

  7. rotwaydır golden olursa sahiplenirim veya süs köpegi yada kaniş telefon:05434504051