Kategoriler
Genel

Testone Test ve Ölçü Cihazları Kataloğu

TestOne Hakkında

TestOne Teknoloji Çözümleri olarak konularında deneyimli, özenli ve dinamik yapısı ile müşterileri için kalite, çözümün üretilmesi ve öneri üreten mühendislik ekibi ile size hizmet sunmak bizim temel esasımızdır.

Uzman kadrosu ile etkin iletişim ön planda tutarken, düzenli bilgi akışı ve müşterilerini teknolojinin en son yeniliklerinden haberdar etme gayreti içerisindedir.

TestOne olarak kaliteyi sağlamak için; hizmette standartlara uygunluğu ve kalitede sürekliliği doğru, çabuk ve güvenilir hizmetin ilk defada verilmesini ve sürekli eğitim olanaklarının temin edilmesini, satış sonrası tamir ve bakım teknik servis desteğini hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

Ayrıca ithal ettiğimiz ürünler dışında, yüksek mühendislerimiz tarafından isteğinize uygun olarak ölçüm cihazı üretimi yapılmaktadır.

TESTONE TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ olarak temel kalite politikamız aşağıda tanımlı ilkelerden oluşmaktadır.

 • Bağlı olunan ulusal ve uluslararası tüm standartlar çerçevesinde ve akreditasyon kurumuna beyan edilen kapsam doğrultusunda verilen hizmetlerin şeffaf, güvenilir, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerine bağlı kalınarak gerçekleştirmek.
 • Yürütülmekte olan entegre kalite yönetim sisteminin etkinliğinin artırılması, kalite hedefleri doğrultusunda müşteri ve diğer otoritelere ait taleplerin en etkin şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak.
 • Kalite bilincinin tüm personele etkin bir şekilde iletilmesi ve var olan kalite sisteminin tüm personelin katkı vereceği şekilde sürekli iyileştirilmesini sağlamak.
 • Tüm yasal gereklilikler ve ilgili standartlar doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas alarak verilen hizmetlerin çağın ve diğer tüm yasal gerekliliklerin şartlarını karşılayacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak.
 • Personeli ile bütünleşmiş bir firma haline gelmek, ortak kalite bakış açısını benimsemek. Bilinçli, kalifiye elemanlarla artı değer getiren tüm aktiviteleri uygulamaya koymak.
 • Tüm faaliyet kapsamı çerçevesinde verilen hizmetlerin etkinliğini değerlendirmek ve sürekli iyileştirme faaliyetleri etkinliğini arttırmak.
 • Gerçekleştirilen tüm faaliyetler sonucunda çevre güvenliği ile ilgili yasal şart ve mevzuatlara uygun ve çevreyle dost olarak gerçekleştirmek.
 • Her türlü israftan kaçınarak doğal kaynakların korunmasına katkı vermek.
 • Geri dönüşüm bilinci ile atık yönetimini etkin kılmak.
 • Çalışanların yaralanma ve ya olası her türlü kaza riskini minimize etmek için tesis ve donanımların düzenli bakımlarını gerçekleştirerek, güvenli bir çalışma ortamı yaratmak.
 • İş sağlığı ve çevre bilincini tüm personele doğru bir şekilde aktararak bu bilincin oluşmasını sağlamak.
 • Bütün faaliyetlerimizi ; “Önce İş Güvenliği ” ve ” Çocuklarımıza Temiz ve Güvenli bir Çevre Mirası ” ilkelerine göre yürütmek.
testone.com.tr

TestOne Teknoloji Çözümleri A. Ş.. Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile Test ve Ölçü aletleri alanında hizmet vermektedir. #Multimetre, #osiloskop, #meger, #pensampermetre, #termometre, #takometre, #trafo estcihazları, #güçanalizörü, #kalibratör, #güçkaynakları, #miliohmmetre, #mikroohmmetre, #akütestcihazları, #oksijenoranıölçümcihazı vb. Test ve ölçü aletleri satış ve teknik servis hizmetleri…

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr